Vše o vstupenkách

Slevy a hromadné
objednávky

Nabízíme několik cest, jak získat slevu.

Balíček – abonentní vstupné

Garance stejného místa na čtyři koncerty festivalu se slevou 25 %. Zakupte si balíček za zvýhodněnou cenu 2400 Kč!

so 4. listopadu 2023, 19.30 – Lucas a Arthur Jussenovi
ne 5. listopadu 2023, 15.00 – Anna Geniušene
ne 5. listopadu 2023, 19.30 – Ivan a Lukáš Klánští
út 7. listopadu 2023, 19.30 – Denis Kožuchin
čt 9. listopadu 2023, 19.30 – Piotr Anderszewski

Na balíček tří koncertů za zvýhodněnou cenu nelze uplatnit další slevy. Balíček vstupenek k zakoupení zde.

Sleva ZTP a ZTP-P

Držitelé průkazek ZTP (1 osoba) a ZTP-P (1 osoba a 1 doprovod): sleva 50 % na všechny koncerty Pražského jara po předložení příslušného dokladu. Slevu pro držitele průkazek ZTP je možné uplatnit online nebo v pokladně Rudolfina.

Sleva dítě

Děti mladší 15-ti let: 20% sleva na všechny koncerty Klavírního festivalu Rudolfa Firkušného. Slevu je možné uplatnit online nebo v pokladně Rudolfina. Sleva je dostupná pro 2., 3. a 4. cenovou kategorii.

Sleva student

Studenti do 26 let věku (včetně), kteří jsou držiteli průkazu ISIC, studentského nebo žákovského průkazu: 20% sleva na všechny koncerty Klavírního festivalu Rudolfa Firkušného. Slevu je možné uplatnit online nebo v pokladně Rudolfina. Sleva je dostupná pro 2., 3. a 4. cenovou kategorii.

Sleva senior

Senioři (65 let a více): 20% sleva na všechny koncerty Klavírního festivalu Rudolfa Firkušného. Slevu je možné uplatnit online nebo v pokladně Rudolfina. Sleva je dostupná pro 2., 3. a 4. cenovou kategorii.

Hromadné objednávky

Hromadné objednávky lze zasílat e-mailem na info@enigoo.cz nejpozději 3 týdny před datem konání koncertu. Písemné objednávky jsou závazné. Úhrada vstupenek je uskutečněna bankovním převodem na základě zálohové faktury se splatností 14 dní. Po vystavení zálohové faktury již nelze měnit počet vstupenek, kategorii vstupenek a termín koncertu. Při neuhrazení zálohové faktury ve stanovené době splatnosti se rezervace vstupenek neprodlužuje a automaticky propadá. Při formě doručení vstupenek poštou je k ceně vstupenek připočítán manipulační poplatek za poštovné a balné.

Objednávky se vyřizují postupně dle data přijetí a do vyčerpání přesně stanoveného kontingentu pro hromadné objednávky. Zálohová faktura na takto rezervované vstupenky bude vystavena obratem se splatností 14 dní. Po vystavení zálohové faktury již nelze měnit počet vstupenek, kategorii vstupenek a termín koncertu. Pokud nebude zálohová faktura uhrazena ve stanovené době splatnosti, rezervace vstupenek nebude prodloužena a automaticky propadá.

Za ztracené vstupenky se neposkytuje náhrada. Zakoupené vstupenky nelze vracet nebo vyměňovat.

Pražské jaro upozorňuje, že za vstupenky zakoupené mimo oficiální prodejní místa neodpovídá. Jakýkoliv spekulativní prodej vstupenek třetím osobám či organizacím je v rozporu s obchodními podmínkami a je zakázán.